pHformula nahauuendushooldused

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid. pHformula on farmatseutilis-kosmeetiline nahahooldussari, mis pakub tavapärasest nahahooldusest radikaalsemaid hooldusi, jäädes seejuures äärmiselt nahasõbralikuks.

Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest täiesti erinev. Kui tava happekoorimine põhjustab peamiselt nahakihtide eraldumist, siis pHformula kontrollitud nahauuendus kiirendab aktiivselt rakkude uuenemise protsessi erinevates nahakihtides, seejuures säilitades naha välimist struktuuri ja samas vähendades traumasid ning pindmist nahaärritust. Enamasti ei teki peale hooldust nahaketendust ega ärritust. Valikus on erineva eesmärgi ja tugevusastmega happehooldused.

pHformula hooldused sobivad nii ühekordse hooldusena naha sära taastamiseks kui ka kuurina intensiivsema hooldustulemuse saavutamiseks. Hooldusekuurile eelneb 2 nädala jooksul kodune naha ettevalmistus spetsiaalsete toodetega. Kuur koosneb keskmiselt 4-8 hooldusest 10-21 päevase vahega. pHformula nahauuendused sobivad erinevate probleemide puhul nagu naha vananemine, hüperpigmentatsioon, akne, rosaatsea.

pHformula A.G.E nahauuendushooldus:

Välja töötatud lahendamaks vananemismärke, nagu fotovananemine ,tuhm, kahvatu ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud, pigmendimuutused.

pHformula Instant koheselt nahka uuendav hooldus:

Pinguldab, elavdab, ahendab poore, puhastab. Nahk on tänu feerulhappele koheselt säravam ja pringim.

pHformula V,I.T.A C nahauuendushooldus – tugevdab nahka ja elavdab kollageeni, elastiini tootmist, sobib ideaalselt ka ühekordse hooldusena Nahale sära andmiseks enne tähtsaid sündmusi. Sisaldab kõrge kontsentratsiooniga c- vitamiini.

pHformula A.C nahauuendushooldus:

Probleemsele nahale, aitab võidelda akne, komedoonide ja põletikega. Hooldus on keratolüütilise toimega, vähendab rasu tootmist, põletikke, bakterite vohamist ja mõjub hästi pindmistele armidele.

pHformula C.R nahauuendushooldus:

Punetavale, põletikulisele, rosaatseale kalduvale nahale.

pHformula 365 signatuur hooldus:

on kohaldatav erinevate nahaprobleemide puhul, nagu kuiv ja tuhm nahk, väsinud, pindmiste ja sügavamate kortsudega, ärritunud nahk. Hoolduses kombineeritakse erinevaid aktiivaineid hydra gel maski ning  näo- ja dekolteemassaaziga. Suurepärane hooldus tutvumaks pHformula brändi ja toodetega. Hoolduses kasutatav h.y.d.r.a gel mask on värskendava, niisutava ja rahustava toimega, maskis sisalduv hüaluroonhape annab nahale sügavama niisutuse. Ideaalne hooldus esmatutvuseks pHformula brändiga.

Dannè DMK ravikosmeetika hooldused

Looduse jäljendamine loomulike tulemuste saavutamiseks on olnud juba üle 30 aasta Dannè kontseptsiooni aluseks.
Dannè erinevus on, et taimsed vahendid teevad tugeva mõjutamise asemel hoopis nahaga koostööd. Nahk pannakse ise tootma tema normaalseks, tasakaalustatud funktsioneerimiseks vajalikke aineid.

Nahale soodsa keskkonna loomiseks kasutatakse aminohappeid, mitmeid proteiine, ensüüme, kollageeni tootmist stimuleerivat C-vitamiini ja taimeriigist pärit õlisid.

Danné naharavi programm on koostatud selliselt, et  nahka ravitakse selle oma keemiale ja hetke seisukorrale vastavate toodetega individuaalselt täpselt koostatud raviprogrammi järgi vajalike koduste hooldustoodetega ja tõhusate hooldustega salongis.

Ensüümmask #1 hooldus

Ensüümmask #1 on kõige olulisem hooldus naha põhifunktsioonide normaalsesse seisukorda ja toonusesse viimisel. Mask parandab ainevahetust, muudab vere-ja lümfiringe aktiivsemaks, naharakud saavad rohkem hapnikku ning toiteaineid. Jääkained ja mürgid pääsevad rakkudest ja nahast välja. Tulemuseks on pringim ja säravam näonahk.

Ensüümmask #2 hooldus

Ensüümmask #2 on eriline lihaseid pinguldav mask. Selle toime on spetsiifilisem kui Ensüümmaskil #1 (sisaldab 76 erinevat ensüümi). Stimuleerib vereringlust ja pinguldab näolihaseid. Tekitab lihaste kokkutõmbed motoorsete liikumispunktide vahel. Sisaldab kapillaare avavaid ensüüme, mistõttu on ta suurepärane ka kuperoosse naha hoolduseks. Mask kantakse ensüümmask#1 peale.

Prozyme hooldus

Prozyme on väga tõhus ensüümkoorija, mis kasutab papaiast ja ananassist saadud ensüüme. See puhastab ja eemaldab naha pinnalt surnud rakkude materjali, bakterid ja jääkained. Sobib suurepäraselt õhukesele, vistrikulisele, kestendavale, päikesest kahjustatud ja peente kortsudega nahale.

Alkaline wash hooldus

Alkaline wash hoolitsust soovitatakse akne, armkudede, pigmentatsiooni ja karvanääpsupõletike puhul. See mask hävitab tõhusalt baktereid naha pinnalt vähendades nii oluliselt põletikuohtu.

Hoolitsusi viib läbi Danné Mountague-King koolitatud kosmeetik Ragne Johanson

Ultraheli näohooldus

Ultraheli näopuhastus sobib erinevatele nahatüüpidele ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepäraseid tulemusi saab nii stressis ja vananeva naha korral kui ka probleemse aknenaha puhul.

Parima tulemuse tagab ultrahelihoolduse läbiviimine 5-10 korrast koosneva kuurina, olenevalt naha olukorrast. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega efektiivsem.

Ultraheli hooldust soovitame nii NÄO, DEKOLTEE kui ka SELJA hooldamiseks.

Danné ensüümhooldus kätele

Efekthooldus noorusliku ja terve naha taastamiseks, naha funktsioonide tasakaalu viimiseks. Kehaensüümid eemaldavad surnud naharakud ja stimuleerivad vereringet, tagades kudedele toitainete- ja hapnikusaamise, tugevdades nii nahka ja küünte kasvuala. Hooldus mõjub tõhusalt vananeva naha pigmendimuutustele, ebatasasele nahapinnale, kortsudele,  joonekestele ning kuivale nahale.

Danné ensüümhooldus kätele

Danné ensüümhooldus kätele

Klassikaline maniküür

Hoolitsus sisaldab küünte kujundamist, tasandamist, küünenahkade tagasilükkamist, kreemitamist, massaaži ja lakkimist. Hooldus kestab ca 1h.

Kalliskaline prantuse maniküür

Hoolitsus sisaldab küünte kujundamist, tasandamist, küünenahkade tagasilükkamist, kreemitamist, massaaži ja lakkimist prantsuse stiilis. Hooldus kestab ca 1h 15min.

Soe parafiinihooldus kätele 

Soe parafiinhooldus kätele  niisutab ja toidab nahka sügavuti, parandab vereringet ja pehmendab küünevalle. Peale hooldust on käed pehmed ja rikkalikult kreemitatud.

Parafiini vastunäidustused:

 • akuutne trauma;
 • naha põletikulised haigused;
 • nahavigastused;
 • perifeersed veresoonte haigused;
 • jäsemete tundlikkushäired.

Klassikaline pediküür

 • jalgu värskendav ja pehmendav jalavann
 • nahapaksendite eelmaldamine
 • küünenahkade ja varbaküünte kuju korrastamine
 • massaaź
 • jalakreem, mis pehmendab nahka ja taastab selle elastsuse
 • soovi korral küünte lakkimine

Spa-pediküürjalgu värskendav ja pehmendav jalavann

 • jalgu värskendav ja pehmendav jalavann
 • nahapaksendite eemaldamine
 • koorimine
 • jalgade mask
 • lõõgastav massaaž
 • raviv jalakreem mis parandab lõhenenud nahka
 • soovi korral küünte lakkimine

Raskete jalgade hooldus

Antud hooldus on mõeldud jalgade hoolduseks, kus esineb sügavaid nahalõhesid, nahk on kuiv ja esineb nahapaksendeid.

 • jalgu värskendav ja pehmendav jalavann
 • põhjalik nahapaksendite eemaldamine ja nahalõhede hooldus
 • jalgade mask
 • lõõgastav massaaž
 • raviv jalakreem mis parandab lõhenenud nahka
 • soovi korral küünte lakkimine